menusearch
soroushnia.com
جستجو
۱۳۹۷/۳/۲ چهارشنبه
(1)
(0)
ای اف تی برای جذب ثروت چگونه است
ای اف تی برای جذب ثروت چگونه است

سوال:

برای جذب ثروت چگونه ای اف تی انجام بدم و از چه جملات استفاده کنم.


پاسخ:

اول از همه باید ببینیم نسبت به ثروت و کسب ثروت چه باورهایی داریم. و اونایی که منفی هست رو در جمله بذاریم تا خنثی بشه. مثلا باورمون اینه که: ثروت به سختی به دست میاد. (با وجودیکه فکر میکنم ثروت به سختی بدست میاد ولی عمیقا و کاملا خودمو دوست دارم و می پذیرم... با وجودیکه فکر میکنم ثروت به سختی بدست میاد ولی تصمیم می گیرم ثروت رو به زندگیم جذب کنم.)


 می خواهیم با استفاده از ای اف تی، کاری کنیم که  ثروت و فراوانی را به سوی خود جذب کنیم. راه ثروتمند شدن را یاد می گیریم و می توانیم ذهنی ثروت ساز داشته باشیم. برای کسب ثروت باید باورهای ثروت ساز داشته باشیم و باورهای ضعیف و منفی را تغییر دهیم. ما به همان میزان پول و ثروت به دست می آوریم که از نظر ذهنی پذیرفته باشیم.
بعضی از جملاتی که ما در طول روز بر زبان می آوریم دارای بار منفی بوده و نشان دهنده باورهایی هستند که ما را به سوی فقر می برند و اگر می خواهیم ثروتمند شویم باید با استفاده از ای اف تی این باورهای منفی را پاکسازی کنیم.
مثال جملات منفی:
پول مگه علف خرس!
پول چرک کف دست!
این گرونه!
پول نداریم!
پولمون تموم میشه!
کم کم بخور!
پس انداز کن!
خرج نکن!
چانه بزن!
و...
 
تمام موارد بالا و جملاتی شبیه آن، جنبه ها و باورهای منفی هستند که باید خنثی کنیم و به جای آن باورهای ثروت ساز را جایگزین کنیم.
فرض کنید یکی از باورهای ذهنی من است است که «پولمون تموم میشه!» و می خواهم با تکنیک ای اف تی، این باور را از بین ببرم. دور کامل ای اف تی را بشرح زیرانجام می دهم:
اول به شدت این باور از صفر تا 10 یک نمره می دهم.(معیار سنجشی که برای شدت هر مشکلی در ای اف تی در نظر می گیریم). اگر بیشترین حد را داشته باشم، نمره آن 10 می شود ولی کمتر از 10 باشد یک نمره ای که خودم فکر می کنم مناسب است، به شدت این باور می دهم. در اینجا فرض کنیم شدت باور من 8 است.
 
جمله تصحیح من اینگونه است:
باوجودیکه باورم این است که پولمون تموم میشه اما عمیقا و کاملا خودمو دوست دارم و می پذیرم.
 
جمله تصحیح بالا را همراه با ضربه زدن روی نقطه کاراته یا نقطه دلریش که اولین نقطه در ای اف تی است 3 بار می گوییم. در نقاط دیگر هنگام ضربات EFT، فقط قسمت اول جمله را تکرار می کنم. در واقع درنقاط دیگر فقط مشکلم را ذکر می کنم و روی حسی که به این باور دارم تمرکز می کنم. تا اگر خاطر و جنبه ای ظاهر شد بصورت جداگانه روی آنها هم ضربات ای اف تی انجام دهم و خنثی کنم تا به ریشه اصلی می رسم.
 
پس:
نقطه کاراته یا نقطه دلریش: باوجودیکه باورم این است که پولمون تموم میشه اما عمیقا و کاملا خودمو دوست دارم و می پذیرم.
همزمان با ضربات باید به گفتگویهای درون ذهن خود توجه کنیم.
فرق سر: پولمون تموم میشه.
ابتدای ابرو: پولمون تموم میشه.
انتهای ابرو: پولمون تموم میشه.
زیرچشم: پولمون تموم میشه.
زیربینی: پولمون تموم میشه.
گودی چانه: پولمون تموم میشه.
گودی گلو: پولمون تموم میشه.
زیر بغل: پولمون تموم میشه.
مچ دست: پولمون تموم میشه.
انتهای انگشت شصت: پولمون تموم میشه.
انتهای انگشت سبابه: پولمون تموم میشه.
انتهای انگشت وسط: پولمون تموم میشه.
انتهای انگشت حلقه: پولمون تموم میشه.
انتهای انگشت کوچک: پولمون تموم میشه.
 
 
تا اینجا یک دور کامل ای اف تی را برای از بین بردن این باور منفی انجام دادیم و کار تمام است. اگر هنگام انجام ضربات خاطراتی به ذهن ما آمد، بصورت جداگانه روی آن خاطرات، ضربات ای اف تی (EFT) را انجام می دهیم تا خنثی شوند.
حالا دوباره به شدت باوری که داریم از صفر تا 10 نمره دهید مسلما الان  از شدت قبلی که 8 بود کمتر شده است، اگر اصلا آن باور دیگر در ذهن شما وجود ندارد و هیچ حسی نسبت به آن ندارید یعنی شدت صفر شده و دیگر انجام EFT و ضربات برای اضطراب نیازی نیست. اما اگر هنوز کمی آن باور را دارید دوباره شدت سنجی کنید به عنوان مثال در اینجا الان به شدت باورم نمره  5 می دهم.
 
دوباره از روش کامل از نقطه کاراته به ترتیبی که در بالا گفتم کار می کنم. آنقدر این مراحل ضربات ای اف تی را ادامه می دهم که شدت باور به صفر برسد. معنی اینکار ، خنثی کردن و از بین بردن باورهای منفی در مورد ثروت  با ای اف تی (EFT) است.


«آیا مشکل یا وضعیتی در زندگیتون هست که بخواین اونو تغییربدین؟»
اولین و پررنگ ترین چیزهایی که به ذهنتون میرسه واسم بفرستید تا جملات مناسب خنثی کردن منفی هاشو بهتون بگم...شماره تماس: 09330604800

https://telegram.me/soroushnia1


لینک کانال ای اف تی

telegram.me/EFTfarsi


ایمیل: eftfarsi@gmail.com
 
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید…
 
instagramlinkedinaparattelegram
 

 
 
 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر